Відповідальний бізнес: як найпопулярніші вітчизняні бренди наближають перемогу України

11 місяців ago admin 0


З першого дня повномасштабного вторгнення українці продемонстрували надзвичайно високий рівень стійкості та єдності, не сумніваючись у перемозі над ворогом. Вагому роль у цьому процесі зіграли потужні інформаційні кампанії в Україні на різних рівнях, що дозволили згуртувати зусилля держави, бізнесу та пересічних громадян задля єдиної спільної мети. Завдяки подібним кампаніям, сьогодні українські захисники вчасно отримують найсучасніші види озброєння, а вітчизняний оборонний комплекс проходить новий етап становлення. І ось як це працює.

З початком війни на Донбасі у 2014-му в Україні почала формуватись безпрецедентна благодійна та волонтерська мережа. Окрім десятків тисяч добровольців, які безпосередньо відправились на фронт, за вісім років були сформовані окремі організації та платформи, що змогли постачати спорядження та зброю українським захисникам.

Після повномасштабного вторгнення росії у лютому 2022-го подібна активність вийшла на абсолютно новий рівень: культура донатів на армію стала невід’ємною частиною спротиву України, а самі росіяни були вимушені копіювати кращі практики українського волонтерства для технічного забезпечення “другої армії світу”.

Далеко не останню роль у піднятті бойового духу українців та організації спротиву на народному рівні зіграла й медійна складова. Інформаційні кампанії зі збору коштів на допомогу ЗСУ переросли у масштабні проєкти з військового забезпечення та навіть повноцінного виробництва зброї.

Одним із найбільш впізнаваних українських брендів, який сприяє ефективному нищенню ворога, став перший легальний гемблінговий оператор України. “Пекельна реклама” бренду вже понад рік піднімає настрій українцям та допомагає не здаватись навіть у найскрутніших умовах.

Хоча це ー лише вершина айсбергу, під якою ховаються серйозні ініціативи з постачання зброї та співпраці з представниками українських оборонних підприємств. Саме про ці ініціативи сьогодні й поговоримо.

Сosmolot Airlines

Навесні 2023-го український гральний оператор домовився про партнерство з вітчизняною командою розробників дронів UA Dynamics. Головний продукт UA Dynamics ㅡ багаторазовий ударний дрон Punisher з максимальним бойовим радіусом до 45 км, швидкістю до 198 км/год та бойовим навантаженням до двох кілограмів.

Дрон призначений для ведення розвідки, акцій прямої дії, логістики та підтримки спеціальних операцій, пошуку та порятунку, проведення психологічних операцій тощо, а вартість одного такого дрона складає близько $50 тис.

Окрім передачі десятків мільйонів гривень на виробництво відразу декількох ударних комплксів БПЛА Punisher та комплектуючих для них, компанія ініціювала та профінансувала створення в Україні першого авіафлоту ударних дронів Cosmolot Airlines.

Мета проєкту ㅡ передача ЗСУ повноцінного авіафлоту вартістю 100 млн грн, до якого входять 50 модернізованих БПЛА Punisher нового покоління з інноваційною технологією, яка стійка до найсучасніших інструментів радіоелектронної боротьби (РЕБ) та дозволяє нищити ворога у глибокому тилу.

Зокрема, нове покоління Punisher GEN III у модифікації COSMO може похизуватись:

– можливістю виконувати завдання у надскладних умовах придушення сигналів GPS та телеметрії;

– стійкістю до впливу усіх існуючих ворожих систем РЕБ та новим елементам зв’язку;

– використанням ударних дронів з ефективним застосуванням тактики рою — групової атаки цілі;

– ефективним знищенням ворожих командних пунктів, складів боєприпасів та баз в глибокому тилу.

Ефективність БПЛА Punisher, розробленого командою українських ветеранів, неодноразово була доведена на полі бою, а серед переваг дрону — можливість його багаторазового використання, швидкість, непомітність та відсутність прямих аналогів у будь-якій армії світу.

До прикладу, минулого тижня авіаційний підрозділ спеціального призначення 58 бригади, в спільній роботі з групою аеророзвідки роти ударних БАК 129 ОБр ТРО LUFTWAFFE,звітували про знищення ворожого комплексу радіоелектронної боротьби “Борисоглебськ-2”. За оцінками деяких експертів вартість такої станції становить в межах 200 млн доларів. Цю місію вдалось виконати за допомогою нового модернізованого Punisher, стійкого  до ворожих РЕБ. Його 58-ма бригада отримала в рамках проєкту Cosmolot Airlines.

“Простота, влучність і точність — три основні характеристики Punisher. Але найголовніше те, що інноваційний комплекс стійкий до РЕБ. Адже ворожа радіоелектронна боротьба вже не дозволяє працювати по об’єктах, як рік тому. Тепер, завдяки Punisher ми маємо перевагу над ворогом”, — коментує Ярема, військовослужбовець ЗСУ та член екіпажу Punisher.

Brave Inventors

Ще один напрямок благодійної діяльності українського оператора онлайн-розваг — платформа Brave Inventors, у межах якої влітку 2023-го почалиоб’єднуватись досвідчені виробники зброї з розробниками-початківцями, інвесторами, волонтерами, військовими експертами та представниками держави, що зацікавленні у посиленні української армії найсучаснішими вітчизняними військовими технологіями.

Сьогодні на онлайн-експо braveinventors.com ви можете розмістити свої винаходи воєнного часу, розповісти про корисні розробки та прототипи, знайти необхідне фінансування чи ментора, а також отримати більше можливостей для співпраці з виробниками, підприємствами та бізнесами.

Окрім вищезазначеного ударного БПЛА Punisher, наразі до платформи Brave Inventors вже долучилися розробники, що шукають фінансування та замовників на:

– безпілотний авіаційний комплекс «ХРУЩ», що ідеально підходить для виконання спеціальних операцій, як на передовій, так і в тилу ворога;

– розвідувальний БПЛА Shulika з захищеною системою керування та потужною системою передачі відеозв’язку;

– багатофункційний герметичний човен Stormboat, виготовлений з кевлару, що може транспортувати до 14 осіб особового складу чи до 2 тонн вантажу;

– всесезонний E-motion електробайк для безшумного переміщення та ведення розвідки;

– шестиколісний електроквадроцикл HIMAKS Military Off-Road 6W4D для доставки вантажу та евакуації;

– дослідний зразок міні-РСЗВ “Відьмак”;

– безпілотний роботизований комплекс Скорпіон-2 для вогневої підтримки під час оборонних, наступальних операцій, та місій розвідки боєм;

– та багато інших розробок.

Варто зазначити, що до експертної групи Brave Inventors входять представник команди Punisher Максим Суботін, ветеран та директор з розвитку благодійного фонду “Захист майбутнього” Борис Волков, які разом з молодими командами винахідників вдосконалюють найбільш ефективні зразки зброї та військові технології.

Нещодавно організатори Brave Inventors також заручились підтримкою стратегічних партнерів, ініціювавши дискусійну платформу на форумі про відбудову України. Завдяки подібним кейсам та активній співпраці з українськими та міжнародними ЗМІ, про українських винахідників дізнається весь світ.

Культурний спротив

Окрім безпосередньої допомоги військовим та фінансування розробок для розвитку українського оборонного комплексу, представники компанії також розповсюджують інформаційні кампанії, спрямовані на заохочення до глибшого вивчення української мови, відмову від радянської культурної спадщини та плекання українських традицій.

Все це можна побачити у міні-серіалах гемблінгового бренду на телебаченні, радіо у ЗМІ та на офіційному YouTube-каналі компанії.

“Необхідно популяризувати внутрішній канселінг російського — мови, культури та інших набутків пострадянщини. Саме тому в останній рекламних комунікаціях наші чорти приділяють багато уваги боротьбі із залишками російської культури. Свої медійні ресурси ми витрачаємо не на власну рекламу, а на те, щоб достукатися до українців”, — пояснюють представники грального оператора.

Попри те, що основний шлях до нашої перемоги прокладається руками військових,  завдяки подібним ініціативам пересічні українці у будь-яку мить можуть докладати зусиль до боротьби за власну незалежність.

Джерело @

NV Бізнес