Понад 3,2 мільйони гривень державної субвенції отримав Хустський коледж на модернізацію майстерень

4 дні ago admin 0

Хустський професійний коледж став одним із переможців освітнього проєкту #100майстерень та отримав субвенцію з державного бюджету у розмірі 3 мільйони 280 тисяч гривень на оновлення навчальної бази, про це повідомляє офіційний веб-сайт Закарпатської обласної військової адміністрації.

Державні кошти спрямують на модернізацію майстерні для слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, яка функціонує з 2019 року. У оновленому просторі планується створення сучасної навчальної лабораторії з фокусом на автомобільний транспорт, технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів.

Під час робочої поїздки Закарпаттям голова обласної військової адміністрації Мирослав Білецький особисто відвідав навчальний заклад, який має багаторічну історію та традиції. Очільник області ознайомився з роботою п’яти навчально-практичних центрів, що вже функціонують у коледжі: слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, сучасних швейних технологій і дизайну, перукарського мистецтва та будівельних професій.

Особливу увагу було приділено питанню працевлаштування майбутніх випускників. Для вирішення цього питання Хустський професійний коледж підписав тристоронній меморандум з обласною військовою адміністрацією та представниками бізнесу.

“Наша мета – дати молоді можливості працювати, будувати кар’єру у себе вдома, на Закарпатті. Вже сьогодні в області є понад 2 тисячі вакансій”, — зазначив Мирослав Білецький під час візиту.

Голова ОВА також підкреслив перспективи розвитку ринку праці в регіоні, зокрема через створення індустріальних парків. За його словами, наразі у Закарпатській області на стадії розробки та розбудови перебувають 12 таких об’єктів. Після виходу індустріальних парків на повну потужність, знадобиться щонайменше 20 тисяч кваліфікованих фахівців робітничих професій.

“Тому учням, які вагаються, ким працюватимуть, отримавши диплом закладу професійно-технічної освіти, потрібно усвідомити: вони стануть затребуваними спеціалістами, за яких бізнес буде боротися”, — підсумував Мирослав Білецький.

Отримання значної державної субвенції та модернізація навчальних майстерень стануть важливим кроком для підвищення якості професійної освіти в регіоні та підготовки конкурентоспроможних фахівців, які зможуть задовольнити зростаючі потреби закарпатського бізнесу.