Інформаційно-роз’яснювальні заходи для іноземних громадян: співпраця Управління інспекційної діяльності та Міграційної служби

2 місяці ago admin 0

Посадовцями Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області проведені спільні інформаційно-роз’яснювальні заходи з працівниками Міграційної служби серед іноземних громадян.

Ці заходи мали на меті підвищення обізнаності іноземців щодо прав та обов’язків на території України, особливо у сфері працевлаштування та легалізації перебування. Фахівці розповіли про важливість офіційного оформлення трудових відносин, що забезпечує правовий захист працівників та гарантії соціального забезпечення. Особлива увага була звернута на питання дотримання трудового законодавства, уникнення нелегального працевлаштування та пов’язаних з цим ризиків, таких як експлуатація та торгівля людьми.

Працівники Міграційної служби надали роз’яснення щодо процесу подачі документів для отримання посвідки на тимчасове або постійне проживання, а також про права та обов’язки, які мають іноземні громадяни в Україні.

Спільні заходи сприяли підвищенню правової обізнаності серед іноземців, що перебувають у Закарпатській області, та покращенню співпраці між державними органами у питаннях захисту прав працівників і забезпечення законності їхнього перебування на території країни.

Більше інформації тут – https://pratsia.in.ua/