Як здійснити повернення коштів через ПРРО, якщо при здійсненні операції «повернення» реєстратор вимагає вказати фіскальний чек?

2 місяці ago admin 0


Фахівці органів ДПС у Закарпатській області інформують, яким чином здійснити повернення коштів через ПРРО, якщо при здійсненні операції «повернення» ПРРО вимагає вказати фіскальний чек на придбаний товар.

Повернення суб’єктом господарювання коштів за неотриманий товар/послугу через програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО) здійснюється шляхом реєстрації від’ємної суми (формування видаткового чека) через ПРРО із зазначенням фіскального номера розрахункового документа, за яким виконується повернення.

Керівництво користувача ПРРО (WEB, Android, iOS, Windows), що розміщене у банері «Програмні РРО» на вебпорталі ДПС (https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/kerivnitstvo-koristuvacha), містить детальний опис як сформувати «Видатковий чек» на ПРРО від ДПС у розділах «Повернення», «Створення повернення на основі чека, який відсутній у «Журналі операцій».

ДПС у Закарпатській області