Затверджено зображення національної торговельної марки «Зроблено в Україні»

3 місяці ago admin 0


Як раніше повідомляли у Кабиміні, завдяки просуванню українських товарів під брендом «Зроблено в Україні» уряд прогнозує зростання споживчого попиту на +0,14% ВВП.

Отже Кабінет міністрів затвердив зображення торговельної марки “Зроблено в Україні”.

Як йдеться у повідомленні урядового порталу, «рекомендувати державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності використовувати затверджене цією постановою зображення торговельної марки відповідно до технічного стандарту.»

Для чого це потрібно

Ця дія спрямована на популяризацію товарів, вироблених в Україні, збільшення внутрішнього попиту на національні товари, а також підвищення рівня обізнаності спільноти про національного виробника.

Державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності зможуть використовувати зображення торговельної марки на безоплатній основі.

Нагадаємо, в 2023 році українці забезпечили до 2% приросту ВВП Польщі. За словами заступника глави Офісу Президента Ігоря Жовкви, українці працюють легально і роблять значний внесок в економіку країни — від 0,5 до 2% приросту ВВП забезпечили українці.

Також, як уточнив урядовець, українці є власниками, співвласниками та акціонерами понад 29 000 польських компаній — понад 25% усіх компаній із іноземним капіталом у Польщі.

Джерело @

Finance.ua