Трудове законодавство: права та захист працівників

5 місяців ago admin 0

 

 

 

 

 

Фахівці з Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці активно проводять інформаційні заходи, спрямовані на попередження незадекларованої праці, торгівлі людьми, правильне працевлаштування неповнолітніх  та впровадження психосоціальної підтримки для працівників.

Ці роботи мають на меті підвищення усвідомленості серед населення щодо наслідків та ризиків тіньової зайнятості. Фахівці надають інформацію про права працівників, необхідність укладення трудових договорів та відповідність законодавству у сфері зайнятості.

Особливу увагу посадовці приділили психосоціальній підтримці на робочих місцях. Це включає в себе надання консультацій та психологічної підтримки для тих, хто потребує допомоги у вирішенні проблем, пов’язаних з внутрішнім станом на робочому місці.

Завдяки подібним інформаційним відвідуванням інспектори Держпраці сприяють покращенню умов праці, захисту прав працівників та створенню сприятливого соціального середовища для всіх громадян.

Більше інформації на порталі – https://pratsia.in.ua/