Нова система оплати праці чиновників та оптимізація міністерств – в Україні реформують державне управління

6 місяців ago admin 0


У 2024 році в Україні стартувала реформа державного управління.

В Україні розпочато реформу державного управління. Зокрема, запрацює нова система оплати праці держслужбовців на основі класифікації посад. 70% зарплати становитиме посадовий оклад, а 30% – премія. Перехід на новий формат оплати праці спрямований на наближення української державної служби до стандартів Європейського Союзу.

Про це повідомили в Кабміні. Як відбувається перехід на новий формат оплати праці та які зміни наближають українську держслужбу до стандартів ЄС – в інфографіці, яку показали на Урядовому порталі.

Очікується, що зміни в системі державного управління сприятимуть оптимізації робочих процесів у 14 міністерствах. Одночасно планується проведення комплексної оцінки стану управління державними структурами та функціональний аудит міністерств та Центрів надання адміністративних послуг (ЦОВВ).

Раніше було оприлюднено нову схему посадових окладів на посадах державної служби на 2024 рік. Вона затверджена постановою Кабміну №1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році», яка набрала чинності з 1 січня 2024 року.

Постановою затверджено:

  • схему посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням сімей і рівнів посад, юрисдикції та типів державних органів у 2024 році;
  • перелік типових посад державної служби в межах рівнів посад.

Міністрам, керівникам центральних і місцевих органів виконавчої влади та інших державних органів доручено забезпечити виконання цієї постанови виключно в межах фондів заробітної плати, затверджених у кошторисах.

Установлено, що:

  • схема посадових окладів на посадах державної служби з урахуванням категорій, підкатегорій та рівнів державних органів у 2023 році та Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затверджені постановою Кабінету Міністрів від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», не застосовуються до державних службовців державних органів, що провели класифікацію посад державної служби;
  • під час переведення державних службовців на інші посади державної служби застосовується перелік посад держслужби, що прирівнюються до відповідних підкатегорій, затверджений постановою Кабінету Міністрів від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», для визначення підкатегорії посади державної служби, необхідної для встановлення рівнозначності посади.

Джерело @

fin.informator.ua