Закарпатські податківці провели робочу зустріч в Оноківській територіальній громаді

8 місяців ago admin 0


Напередодні, 18 жовтня 2023 року, в Оноківцях відбулась робоча зустріч з керівництвом Оноківської територіальної громади та платниками податків щодо особливостей застосування норм Закону України № 3219.

Маріанна Решетар – начальник управління податкових сервісів та Алла Дацюк – начальник відділу інформаційної взаємодії поінформували присутніх про послуги, які надає громадянам та суб’єктам господарювання Державна податкова служба, про застосування РРО при здійсненні розрахункових операцій та про актуальні норми податкового законодавства, зокрема щодо  сплати та нарахування мінімального податкового законодавства, податку на землю та податку на нерухоме майно.

За словами Маріанни Решетар, одним із головних електронних сервісів ДПС України є «Електронний кабінет платника», а наразі набуває популярності  новий проєкт – мобільний застосунок «Моя податкова».

Алла Дацюк поінформувала учасників зустрічі про Закон України від 30.06.2023 р. №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших Законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», норми якого введені у дію з 1 серпня 2023 року, зокрема щодо застосування РРО/ПРРО.

Наразі застосування РРО – надзвичайно актуальна тема для підприємців. Багато хто з них обирає саме ПРРО, адже для нього є безкоштовне програмне забезпечення від ДПС.

ДПС у Закарпатській області