Який тип форми зазначає ЮО у Розрахунку з додатками 1 та 4ДФ, який вона подає за себе після закінчення встановленого строку?

9 місяців ago admin 0


У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, який тип форми зазначає ЮО у Розрахунку з додатками 1 та 4ДФ, який вона подає за себе після закінчення встановленого строку, якщо окремий Розрахунок за відокремлений неуповноважений підрозділ подано вчасно.

Форма Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Порядок) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 № 4 із змінами та доповненнями.

Якщо Розрахунок подається за звітний (податковий) період перший раз, у рядку 011 заголовної частини Розрахунку зазначається тип «Звітний». Розрахунок з типом «Звітний», який прийнятий контролюючим органом та пройшов всі контролі, у тому числі під час завантаження до Реєстру страхувальників та до Реєстру застрахованих осіб, залишається чинним під час прийняття контролюючим органом наступного Розрахунку за такий звітний (податковий) період (п. 1 розд. ІІІ Порядку).

Розрахунок з типом «Уточнюючий» подається після закінчення строку подання Розрахунку з типом «Звітний» та/або «Звітний новий». «Уточнюючий» Розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди (п. 5 розд. ІІІ Порядку).

Документ звітності з типом «Звітний» подається платником податків, якщо за такий звітний (податковий) період документ звітності ще не подавався.

Тобто, якщо юридичною особою окремий Розрахунок за відокремлений неуповноважений підрозділ подано у встановлені строки для його подання, а Розрахунок з додатками 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» та 4ДФ «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» за себе не подавався, то при формуванні після закінчення строку, не поданого Розрахунку, який подається за звітний період вперше, зазначається тип форми «Звітний».

При цьому, відповідно до п. 7 частини одинадцятої Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності про нарахування єдиного внеску у складі звітності з податку на доходи фізичних осіб (єдиного податку) накладаються штрафи, передбачені за порушення порядку подання такої звітності, у порядку та розмірах, встановлених Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI.

ДПС у Закарпатській області