Як працює система страхування в умовах воєнного часу

1 рік ago admin 0

У мирні часи всі знали, що необхідно оформити обов’язкову автоцивілку, а також можна за бажанням захистити власне нерухоме майно, здоров’я. У такий спосіб люди отримували гарантії того, що в критичних ситуаціях страхові компанії допоможуть подолати фінансові проблеми. За умов воєнного часу багато хто поставив під сумнів спроможність страховиків захистити страхувальників від неприємностей. Проте це далеко не так. Надійні організації продовжують працювати й надавати своїм клієнтам допомогу. Разом із тим страхові програми тепер доступні для придбання онлайн, обслуговування стало простішим.

Види страхування в умовах воєнного часу

На страховому ринку України сьогодні працює велика кількість фірм. Але фахівці рекомендують довіряти найбільшим представникам. Прикладом може стати страхова компанія Арсенал Страхування. Співпраця з такими організаціями дозволяє почуватися захищеними в критичних ситуаціях. Маленькі фірми, на жаль, не завжди можуть гарантувати виплати в повному обсязі, особливо в умовах війни.

Надійні компанії пропонують своїм клієнтам такі види страхування:

  • автомобільне. Це найпопулярніший різновид страхового захисту. Без поліса ОСЦПВ виїзд на дороги України заборонено. Особливість таких страхових програм полягає в тому, що виплати на відновлення автомобіля чи лікування отримує не сам страхувальник, а учасник ДТП, який постраждав від помилкових дій власника поліса;
  • туристичне. Цю страховку варто оформити тим українцям, хто виїхав за кордон в евакуацію або з іншою метою. Співробітництво страхової компанії зі службами підтримки практично у всіх країнах світу гарантує, що туристу буде надано медичну допомогу в разі потреби. Оплата лікарських послуг і медикаментів здійснюється страховиком;
  • медичне. В умовах воєнного часу цей вид страхування продовжує залишатися одним з актуальних. До пакета входять такі послуги, як відшкодування витрат на госпіталізацію, повернення вартості ліків, допомога у знаходженні клінік, які продовжують працювати.

Заплативши невелику суму при купівлі страхового поліса, клієнт може бути впевненим у тому, що в непередбачених ситуаціях його фінансові проблеми будуть вирішені.

Як придбати страховку в умовах війни

Окрім гарантій у разі настання страхового випадку, надійні компанії пропонують більш зручний формат оформлення страхових договорів.

Переваги купівлі електронних полісів полягають у тому, що:

  • немає потреби шукати офіс, який продовжує працювати офлайн. До того ж онлайн-платформа для придбання страховки доступна цілодобово;
  • можна самостійно порівняти різні комерційні пропозиції та вибрати для себе оптимальний варіант;
  • придбати поліс дуже просто — достатньо внести персональну інформацію у форму на сайті та оплатити за допомогою банківської картки.

Отже, в умовах воєнного часу надійні страхові компанії адаптувалися до нових реалій. Вони продовжують працювати й надавати послуги своїм клієнтам.

На думку експертів, такий спосіб оформлення страхових договорів згодом стане базовим, попереду будуть ті компанії, які змогли швидше адаптуватися до нових реалій.

Джерело @
ГК