У січні до зведеного бюджету надійшло 68,1 млрд гривень

1 рік ago admin 0

Платники продовжують підтримувати нашу державу у складний воєнний час, сумлінно перераховуючи податки. Завдяки їх активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

Так, у січні 2023 року надходження (сальдо) до зведеного бюджету по платежах, що контролюються ДПС, становлять 68,1 млрд грн. До державного бюджету надійшло 36,1 млрд грн, до місцевих бюджетів – 32 млрд гривень.

Надходження (сальдо) до загального фонду державного бюджету у січні 2023 року становили 35,8 млрд грн. При цьому платникам на рахунки відшкодовано найбільшу суму ПДВ за останні 3 роки – 19,3 млрд гривень.

Понад минулорічний мирний факт до загального фонду державного бюджету надійшло податку та збору на доходи фізичних осіб – 2 млрд грн (+20,9 %) та акцизного податку з вироблених та ввезених товарів (продукції) – 2,3 млрд грн (у 1,8 раза).

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні 2023 року становило 32,4 млрд грн, що на 5,4 млрд грн, або на 20 відс. більше ніж у січні 2022 року.

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави!

Пресслужба Державної податкової служби України