5 січня з технічних причин телефон Контакт-центру ДПС з 11:00 до 13:00 тимчасово не працюватиме

1 рік ago admin 0
З 11:00 до 13:00 05.01.2023 з технічних причин телефон 0 800 501 007 Контакт-центру ДПС тимчасово не працюватиме. Для отримання інформаційно-довідкових послуг просимо звертатись в чат «Контакт-центр Податкової» у месенджерах Viber (натисніть тут) або Telegram (натисніть тут). Просимо вибачення за тимчасові незручності. Пресслужба Державної податкової служби України Читати далi

Чи мають право на ПСП особи з інвалідністю ІІІ групи з дитинства?

1 рік ago admin 0
Надання податкових соціальних пільг передбачено ст. 169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Згідно з п.п. «ґ» п.п. 169.1.3 п. 169.1 ст. 169 ПКУ з урахуванням норм абзацу першого п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця Читати далi

Як визначається дохід від продажу ФО – резидентом протягом звітного року неподільного об’єкта незавершеного будівництва/майбутнього об’єкта нерухомості?

1 рік ago admin 0
У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що відповідно до п. 172.3 ст. 172 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) дохід від продажу, зокрема, неподільного об’єкта незавершеного будівництва/майбутнього об’єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта, розрахованої модулем електронного визначення оціночної вартості Єдиної бази даних Читати далi

Чи необхідно застосовувати РРО або ПРРО при здійсненні розрахунків через платіжний термінал розрахунковим документом?

1 рік ago admin 0
Фахівці ГУ ДПС у Закарпатській області звертають увагу на те чи необхідно застосовувати РРО або ПРРО при здійсненні розрахунків через платіжний термінал (із застосуванням електронних платіжних засобів), при цьому, які обов’язкові реквізити повинен містити фіскальний касовий чек та чи вважається сліп (квитанція) розрахунковим документом. Відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня Читати далi

На яку ПСП має право платник ПДФО, який утримує двох і більше дітей віком до 18 років?

1 рік ago admin 0
Відповідно до п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) будь – який платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 50 відс. розміру прожиткового мінімуму для Читати далi

Чи оподатковується ПДФО сума грошової допомоги, яка надається членам сімей військовослужбовців, які загинули під час захисту України?

1 рік ago admin 0
Фахівці ГУ ДПС у Закарпатській області інформують, чи оподатковується ПДФО сума одноразової грошової допомоги, яка надається членам сімей військовослужбовців, які загинули (безвісно пропали) або померли під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Перелік доходів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків, визначено ст. 165 Податкового кодексу України (далі – Читати далi

Платники Закарпаття сплатили до зведеного бюджету 13,4 млрд гривень податків

1 рік ago admin 0
Протягом 2022 року платники податків у Закарпатській області сплатили до Зведеного бюджету 13 млрд 393 млн грн. Порівняно з 2021 роком приріст склав 3 млрд 427 млн гривень. За 12 місяців 2022 року до державної скарбниці від громадян та суб’єктів господарювання надійшло 4 млрд 608,3 млн гривень. Доходи місцевих бюджетів у 2022 році склали 8 Читати далi