Закарпатські податківці з початку року надали понад 112 тисяч адмінпослуг

2 роки ago admin 0


У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області інформують, що протягом січня-листопада 2022 року працівники податкових органів краю надали 112 тис. адміністративних послуг громадянам та суб’єктам господарювання. У тому числі, у 10 Центрах обслуговування платників, що діють у Закарпатській області, надано 73,2 тис. послуг. В електронній формі – 25,2 тисяч.

Серед основних наданих послуг в ЦОП: видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела    виплачених доходів та утриманих податків. Протягом десяти місяців цього року видано 64,3 тис. таких реєстраційних номерів. З них в Центрах – 55,4 тисяч.

У Головному управлінні ДПС у Закарпатській області звертають увагу, що спілкуватися з податковими органами та користуватися електронними сервісами від ДПС можна дистанційно. Найпопулярніші з них: «ЗІР», «Електронний кабінет платника» та «Дія» від Міністерства цифрової трансформації України.

Детальніше про діяльність ЦОП у Закарпатській області та адміністративні послуги, які можна отримати у Центрах, за посиланням: https://zak.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/.

ДПС у Закарпатській області