Закарпатка скористалась проєктом «Власна справа», запустила роботу пилорами, а тепер ще розпочала й виготовлення паливних брикетів з тирси

1 рік ago admin 0

Діяльність бізнесу, сплата податків, забезпечення людей роботою – важливі складові економіки держави, яка веде боротьбу з ворогом. Тому під час війни запрацювало чимало державних програм, серед яких – урядовий проєкт “єРобота”, – повідомляє Закарпатський обласний центр зайнятості.

У відомстві зазначають, що скористатись програмою та отримати мікрогрант на започаткування або розвиток підприємництва у рамках проєкту «Власна справа» поспішило чимало закарпатців. Серед них і фізична особа-підприємець Клара Магочі з Виноградівщини. Попередньо жінка вже скористалася безвідсотковим кредитом у рамках урядової програми “5-7-9”, завдяки якому закупила нове устаткування для обробки деревини та запустила роботу пилорами, створивши при цьому 2 нові робочі місця. А нова грантова програма  надала Кларі шанс розширити виробництво.

Жінка склала і подала через портал «Дія» бізнес-план, пройшла співбесіду в обласному центрі зайнятості та отримала позитивне рішення про отримання коштів. Завдяки цьому на базі діючої пилорами розпочала виготовлення паливних брикетів з тирси. – Це актуально нині не тільки як переробка вторинної сировини, але і як забезпечення населення альтернативним видом палива. Таким чином, жінка розширила можливості діючого виробництва та створила додаткові робочі місця, а сплачені нею податки спрямовуються на підтримання економіки рідної країни, – підкреслюють в Закарпатському обласному центр зайнятості.