Закарпатські лісівники поїхали в Чехію позичити досвіду (ФОТО)
2 роки ago admin 0
Про це повідомляє пресслужба Закарпатського ОУЛМГ.
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312899639_484905683673685_9072607183467475070_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Rd_6IsIUwZAAX-aNE3c&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfA3ur8xNjjKmrEIfXHgh6j-Ew7AvXTcs02c_wQKB31HKg&oe=635E6343)
Керівник Закарпатського ОУЛМГ Віталій Петренко разом з представниками управління та директорами державних підприємств завітали до Чеської Республіки з метою обміну досвідом між представниками лісової галузі обох країн, зустрівшись з керівником Краю Височина Вітзеславом Шреком, представниками місцевого самоврядування та лісового господарства краю.
![](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/image-117.jpeg)
Чеські лісівники ознайомили членів делегації з роботою Управління міських лісів м. Їглава. В ході зустрічі сторони торкнулися питання рівноваги між господарськими потребами громади та збереженням навколишнього середовища, структури власності, категоризації лісів, співвідношення вирубок та відновлення зелених масивів.
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/312819130_484905727007014_938297726783224044_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=rQreE7LgU_4AX98NlbI&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCzrv0sXJ0wSFgGi49_Sj_Qm1oaPybiUt6UBvPRsU1Jcw&oe=635E47E2)
«Лісорозведення в Чехії, це дуже цікава та цінна інформація для нас, новий досвід у роботі, який ми обов’язково привеземо додому та поділимось знаннями з нашими лісівниками. Проте, найважливіше питання, яке сьогодні обговорювали- реформа лісової галузі, яку, до речі, чеські колеги успішно завершили. Ліси тут належать державі, місту, фізичним особам, навіть релігійним організаціям. Чехія не боїться віддавати ліси в приватні руки, ретельно слідкуючи за ефективністю їх використання . Гадаю, цей досвід варто детально вивчити і дещо перейняти собі, – підсумував Віталій Петренко.