На триденний відпочинок до Угорщини: дітей військовослужбовців відправили знайомитися з культурою, історичними пам’ятками та музеями

2 роки ago admin 0

Сьогодні на триденний відпочинок до Угорщини із Закарпаття у супроводі дорослих вирушили 44 дитини військовослужбовців. Йдеться як про місцевих мешканців, так і тих, хто вимушено залишив свої домівки через війну.  

«У Будапешті діти зможуть ознайомитися з культурою, відвідати історичні пам’ятки, музеї, а також просто гарно провести час. Поки батьки боронять країну від агресора в найгарячіших точках, наше завдання – підтримувати їхніх дітей», – наголосила директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОВА Мар’яна Марусинець. 

Організувати поїздку вдалося за співпраці Закарпатської обласної військової адміністрації з Генеральним консульством Угорщини в м. Ужгород. 

«Дякуємо за таку можливість для дітей наших військовослужбовців. Упевнена, що їхні вихідні будуть дуже пізнавальними, а дітям ВПО також вдасться швидше адаптуватися й знайти нових друзів», – зазначила Мар’яна Марусинець.