Заступник директора Ужанського НПП взяла участь у науковій конференції, яка проходила у словацькому місті Сніна
2 роки ago admin 0
Заступник директора Ужанського НПП Кваковська Інна у складі закарпатської делегації взяла участь у науковій конференції «Карпатська мобільність», яка проходила у словацькому місті Сніна. Захід організував Пряшівський самоврядний край і присвятив його обговоренню проєкту HUSKROUA «Карпатська мобільність» щодо покращення доступності в транскордонному регіоні SK-UA. Його ціль – підтримати ідею будівництва багатофункціональної туристичної велостежки у прикордонних регіонах міжнародного біосферного резервату «Східні Карпати».
На конференції розглянуто питання перспективи розвитку туризму у прикордонних національних парках – Бещадському національному парку (Польща), національному парку «Полоніни» (Словаччина), Ужанському національному природному парку (Україна), плюси і мінуси розвитку велотуризму, співпрацю національних природних парків з органами місцевого самоврядування та інше.
Для учасників конференції було проведено екскурсію на водосховище Старіна біля села Стакчин.
![](https://uzhanskyi-park.in.ua/wp-content/uploads/2022/09/306889199_399875852319624_9171230132739356797_n-scaled.jpg)