Закарпатський муздрамтеатр готується до Міжнародного дня захисту дітей

1 місяць ago admin 0

1 червня Україна відзначатиме Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди у суботу, 28 травня, та в неділю, 29 травня,  у Боздоському парку біля атракціонів о 17.00 відбудеться веселе спілкування героїв дитячих вистав Закарпатського муздрамтеатру з юними глядачами. Окрім цікавих виступів та конкурсів, усі охочі мають змогу отримати святковий флаєр із суттєвою знижкою на другу прем’єру казки «Цвіт папороті», яка демонструватиметься у великій залі театру наступних вихідних –  5 червня о 12.00. 

 

Вистава Цвіт папороті Ужгород

Вистава Цвіт папороті Ужгород

Вистава Цвіт папороті Ужгород

Казка-феєрія закарпатського фольклориста і драматурга Юрія Чорі перегукується зі схожими творами українських класиків Миколи Гоголя, Лесі Українки, Олександра Олеся. Її родзинкою є місцевий колорит, адже дія відбувається на карпатській полонині. Головний режисер театру Анатолій Філіппов розповідає, що взявся за цю виставу, бо вона – людяна: «Попри магічні сили, що діють на сцені (Дрімотик, Зірниця, Буревій, Вітрик), наша казка про вічні цінності – добро і любов».

У суботу, 28 травня, о 12.00 на малій сцені відбудеться другий показ прем’єри казки Марини Смілянець «Країна серйозних». У неділю, 29 травня, о 12.00 «шерегіївці» на великій сцені зіграють музичну казку Е.Гофмана «Мишачий король або Лускунчик», а о 18.00 – французьку комедію А.Курейчика «Обережно, жінки!»