Представникам бізнесу – про актуальні питання законодавства про працю

2 місяці ago admin 0

У цей нелегкий час підприємці Закарпаття, як ніколи раніше, потребують підтримки з боку держави, в тому числі й правової. Адже  в умовах воєнного стану відбулися зміни у багатьох нормативних актах.  Поінформувати роботодавців, роз’яснити актуальні питання та нагадати про необхідність здійснення їх діяльності у межах правового  поля ставлять собі за мету фахівці Управління Держпраці області під час проведення профілактичних відвідувань  місцевого бізнесу.

Досить часто серед питань, які розглядаються у ході таких заходів, є гарантії для працівників на час виконання державних або громадських обов’язків.

З цього приводу посадові особи Управління Держпраці краю звертають увагу працівників кадрових та фінансових структурних підрозділів суб’єктів господарювання, що за період виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

Водночас працівникам, які залучаються до виконання обов’язків, передбачених законами України «Про військовий обов’язок і військову службу”,  “Про альтернативну (невійськову) службу», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», надаються відповідні гарантії та пільги.

Зокрема, за працівниками, призваними на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб-підприємців, у яких вони працювали на час призову.

Неодноразово під час зустрічей з підприємцями Закарпаття обговорюється і можливість  відкриття нових робочих місць для тимчасово переселених осіб,  надається інформаційний супровід та рекомендації щодо пошуку кваліфікованого персоналу, адаптації на новому місці представникам релокованих суб’єктів господарювання.