Тимчасово вимушені переселенці допомагають примножувати ліси Закарпаття

2 тижні ago admin 0

З неабияким ентузіазмом переселенці з Київщини долучились до заліснення територій. В лісфондах ДП «Свалявське ЛГ» та в ДП «Мокрянське ЛМГ» небайдужі ВПО спільно з лісівниками висадили понад 8 тис.саджанців на землях обох підприємств.

«В лісфонді Краснянського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ» було висаджено понад 5 тис.шт. саджанців різних лісових культур на площі 0,8 га. Дуже тішить, що навіть в такий складний час, після всього пережитого, мешканці Бучі та Ірпеня виявили бажання долучитись до акції «Створюємо ліси разом» і тим самим власноруч зробити таку благородну справу»,- зазначає головний лісничий ДП «Мокрянське ЛМГ» Микола Михальчич.

На Свалявщині переселенці з сім‘ями також долучились до весняної лісокультурної кампанії, висадивши близько 3 тис.шт. саджанців у Підполозянському лісництві:

💬 «Ми щодня виконуємо всі наші головні обов‘язки- бережемо та примножуємо ліси свого краю. Під час весняної кампанії ДП «Свалявське ЛГ» вже провело лісовідновлення на площі понад 8 га»,- підсумовує головний лісничий підприємства Василь Гебеш.

✅Наразі загальна площа висаджених лісів у області становить близько 325 га.

З неабияким ентузіазмом переселенці з Київщини долучились до заліснення територій. В лісфондах ДП «Свалявське ЛГ» та в ДП «Мокрянське ЛМГ» небайдужі ВПО спільно з лісівниками висадили […]