Актори Закарпатського муздрамтеатру вступили в тероборону

2 місяці ago admin 0

З перших днів війни шестеро працівників Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв вступили в тероборону. Серед них і провідний актор Рудольф Дзуринець, який віднедавна також працює заступником директора.

Рудольф Дзуринець у теробороні

31-річний Рудольф зайнятий чи не у всіх прем’єрах театру. У 2018 році став лауреатом обласної театральної премії імені братів Шерегіїв за кращу чоловічу роль у виставі «Краще залишайся мертвим», де грає німецького солдата Ганса Кіфера, який повертається з полону додому. «Тепер би я зіграв вже інакше, точніше», — зізнається провідний майстер сцени. Адже досі актор в армії не служив, лише тепер довелося взяти зброю в руки.

«Я просто не зміг сидіти біля телевізора, чуючи щодня жахливі новини, — розповідає він.  – Тому відразу з хлопцями подалися у тероборону. Тут, звичайно, інакша атмосфера, ніж у творчому середовищі. Але я до дисципліни звик, адже виховувався в школі-інтернаті».

Каже, що харчують добре, побутові умови нормальні. Про все інше публічно розповідати не варто. В теробороні зустрів і двох своїх двоюрідних братів.

Торік Рудольф Дзуринець став Президентським стипендіатом. Але поки що очікувану в березні прем’єру, в якій він мав зіграти головну роль, доводиться відкласти. Принаймні до нашої загальної Перемоги.