Як безпечно відзначити Водохреща – показували рятувальники під час майстер-класу в Ужгороді

7 місяців ago admin 0

Рятувальники не можуть особисто поспілкуватися з кожним закарпатцем, тож вирішили достукатися до свідомості громадян через засоби масової інформації. Відтак сьогодні, 13 січня, ужгородські надзвичайники провели на березі річки Уж майстер-клас із безпечного слідування традиціям Водохреща.

Під час заходу водолази на власному прикладі продемонстрували, як слід правильно занурюватися у воду. Серед іншого нагадали, що не можна заходити в річку занадто швидко, не можна перебувати у крижаній воді довше 30 секунд, не можна занурюватися з головою та інші важливі правила. Також зазначили помилки, які найчастіше припускають під час купання люди.

Далі рятувальники показали, як слід допомагати людині, що після занурення почала тонути в холодній річці або провалилася під кригу. Адже при цьому важливо і потерпілому допомогти, і самому не потонути. Якщо ж людина не дихає – у нагоді стануть знання з правильного проведення серцево-легеневої реанімації без спеціального обладнання, якими поділилася інструкторка з домедичної допомоги в ході майстер-класу.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

 

DSC04230 копия.jpgDSC04256 копия.jpg

DSC04240 копия.jpgDSC04234 копия.jpg

DSC04268 копия.jpgDSC04275 копия.jpg

DSC04306 копия.jpgDSC04312 копия.jpg