Участь в колегії райдержадміністрації

6 місяців ago admin 0

Сьогодні, 25 листопада 2021 року, голова Ужгородської районної ради Юрій Фрінцко взяв участь у засіданні колегії Ужгородської районної державної адміністрації.

Колегію провів Радіон Кіштулинець – голова Ужгородської РДА , за участю членів колегії, голів і представників об’єднаних територіальних громад. Також були запрошені керівники суб’єктів підприємницької діяльності, які надають послуги у сфері провадження з твердими побутовими відходами на території району.

На порядок денний колегії районної державної адміністрації було винесено питання поводження з твердими побутовими відходами в Ужгородському районі, з інформацією якого виступив начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства, інфраструктури та екології райдержадміністрації Роман Хайнас.

В обговоренні питання взяли участь виконавчий директор регіональної асоціації органів місцевого самоврядування „Закарпаття за чисте довкілля” Володимир Суран, керівник громадської організації Станція заготівлі вторсировини «Проектна, 3» Руслан Шварц, керівник ТОВ „АВЕ УЖГОРОД” Наталія Якубик, голови об’єднаних територіальних громад та інші.

За підсумками колегії прийнято відповідні рішення.