До рятувальників Закарпаття знову завітали іноземні гості

3 роки ago admin 0

Цього разу до Ужгорода приїхали представники Генерального директорату пожежної та рятувальної справи Чеської республіки: начальник департаменту економіки та фінансів Мартін Кучера та начальник автотранспортної групи Роман Вацца.

Іноземні колеги, як і завжди, завітали не з пустими руками, а привезли з собою подарунки: 200 рукавів діаметром 51 мм та 20 пожежних касок «Rosenbauer HEROS Titan». Останні, до речі, створені за найновітнішими стандартами: окрім високої термостійкості та підвищеного захисту мають ще й купу переваг. Серед яких вмонтований у шлем потужний ліхтарик та мінімальна вага при максимальному захисті. Ця допомога, на загальну суму 450 тисяч корун, стала можливою завдяки спільному проєкту “Розвиток безпекової співпраці з Україною у сфері пожежної охорони й цивільного захисту”. В рамках цієї угоди передбачено придбання спорядження та навчання українських рятувальників у Чехії. На жаль, через ковідні обмеження теоретичну частину довелося відтермінувати, однак, рятувальники обох країн не полишають надії, що навчання фахівців на базі навчально-тренувального центру у м. Брно для закарпатських рятувальників таки відбудуться.

У свою чергу начальник Головного управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак подякував чеським друзям за підтримку й зазначив, що це вагома допомога для підрозділів ДСНС Закарпаття, адже  спорядження допоможе бійцям ДСНС ефективніше виконувати свою щоденну роботу з ліквідації наслідків пожеж та різного роду надзвичайних ситуацій.

Чеські колеги відвідали два підрозділи ДСНС, що дислокуються в Ужгороді: пожежно-рятувальну частину та Аварійно-рятувальний загін. Тут керівник закарпатських рятувальників ознайомив гостей із технікою, що знаходиться на озброєнні, та розповів про основні виклики на які доводиться реагувати фахівцям структурних підрозділів. Далі було підписано угоду про подальшу співпрацю.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

DSC_0231 копия.jpgDSC_0199 копия.jpg

DSCF0326 копия.jpgDSCF0335 копия.jpg

DSC_0243 копия.jpgDSC_0209 копия.jpg

DSC_0223 копия.jpgDSC_0237 копия.jpg