Роман Гудак зустрівся з Генеральним консулом Чеської Республіки у Львові

11 місяців ago admin 0

З візитом до ужгородських рятувальників сьогодні, 23 вересня, завітав Генеральний консул Чеської Республіки у Львові Давід Нови. Захід відбувся у рамках офіційного візиту новопризначеного дипломата на Закарпаття, адже Давід Нови зовсім нещодавно обійняв цю посаду і тому вирішив дізнатись більше про область та її мешканців.

Окрім робочої зустрічі з керівництвом краю, Генеральний консул завітав і до вогнеборців 1-го державного пожежно-рятувального загону м. Ужгород. Начальник закарпатських рятувальників Роман Гудак провів для гостя екскурсію по пожежній частині та розповів про техніку, якою користуються рятувальники, наголосивши на тих взірцях, які бійці ДСНС отримали за сприяння Чеської республіки. У цій зустрічі також взяв участь і керівник Фонду ViZa Володимир Чубірко.

«Дружба між рятувальниками Закарпаття та Чеської Республіки триває вже сім років. Звісно ж, ми вдячні чеським колегам з Пардубицького краю та Краю Височина за надані матеріальні цінності для потреб закарпатських вогнеборців. Це суттєва допомога,завдяки якій наші підрозділи стають ближчими до європейських стандартів», – зазначив Роман Гудак.

Під час зустрічі консул ознайомився з технікою та озброєнням, якими користуються бійці ДСНС, а також обіцяв сприяти розширенню контактів закарпатських рятувальників, зокрема, розглянути можливість долучити до співпраці пожежників Середньочеського краю.

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

DSC_0383.JPGDSC_0371.JPG

DSC_0376.JPG