Міжвідомчі змагання з легкоатлетичного кросу провели в Ужгороді

8 місяців ago admin 0


9 команд правоохоронців долучилися до чемпіонату області з легкоатлетичного кросу. Його провели нині у Боздоському парку. Організатор Михайло Пантьо розповів: змагалися рятувальники, поліцейські, прикордонники, нацгвардійці, працівники судової охорони і територіальної оборони області, а також стрілецькі батальйони.


Розпочали змагання з легкоатлетичного кросу о 10 годині. Першими кілометрову дистанцію бігли дівчата. Марія Гичка представляла команду Держслужби з надзвичайних ситуацій Закарпаття. Дівчина прибігла до фінішу першою.


"Я задоволена, чесно кажучи, — сказала вона. — Думала, що десь мій час – 3:50-4 хвилини, але наразі 3:43, як показує мій годинник. Це непогано для мене особисто, бо такі короткі дистанції ніколи не бігала. Бігаю наразі два рази на тиждень. На початку тижня невелика дистанція – 4-5 кілометрів, а в кінці тижня – 12-15 кілометрів".


Другою до фінішу прибігла Анжела Рижкова із команди Чопського прикордонного загону.


"Результатом задоволена, тому що я відносно недавно бігаю. Для мене це, можна сказати, такий незначний досвід. Я пробігла десь за 3:50 – 4 хвилини. Я думаю, досить непогано".


У кожній із команд, окрім дівчат, було й по троє хлопців. Вони бігли крос на дистанціях 1, 2 і 3 кілометри. Першим два кілометри пробіг Олег Панасюк із команди ДСНС Закарпаття. Розповів: результатом задоволений.


"На цьому етапі змагань час не відіграє ніякої ролі, головне – прибігти першим. Вдалося. Супер. Я гадаю, що такі змагання необхідні, тому що це стимулює підняття розвитку спорту серед структур, люди також мають мотивацію, щоб тримати себе у формі. Якщо ти спортсмен, це психологія. Ти не будеш виходити на старт, якщо ти психологічно не готовий боротися за перемогу", — сказав Олег Панасюк.


Максим Думич представляв Нацгвардію. Він першим подолав три кілометри.


"Який результат, – я не дізнавався, але пробіг перший і задоволений, — сказав він. — Спочатку було важко бігти, потім – легше. Коли зрозумів, що добігаю до фінішу, то вже на всіх силах показав такий результат. Ноги дуже забивалися і на останньому крузі дихання збилося".


Організатор чемпіонату області з легкоатлетичного кросу Михайло Пантьо каже: ці змагання — планові. Їх проводять між працівниками правоохоронних органів Закарпаття.


"Це наші календарні змагання Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», яке об’єднує 14 силових структур, починаючи від Головного управління Нацполіції, Управління патрульної поліції, прикордонників, митників, Судової охорони, усіх силових структур, — розповів Михайло Пантьо. — Чого ми його проводимо? Тому що на початку жовтня у нас буде чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, тож ми повинні сьогодні визначити кращих спортсменів на дистанції, щоб організувати збірну команду, яка візьме участь там".