Динаміада

10 місяців ago admin 0


Традиційна «Динаміада», яку проводить Закарпатська обласна організація ФСТ «Динамо» України військовослужбовців і працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, – сьогодні в спорткомплексі «Зінедін».


Кілька сотень спортсменів з усіх підрозділів правоохоронних структур області: патрульної поліції, обласної прокуратури, головного управління Нацполіції, судової охорони, митниці, Служби безпеки, апеляційного суду, Державної служби з надзвичайних ситуацій, прикордонних загонів тощо  змагаються в міні-футболі, волейболі, плаванні, стрільбі з пневматичної гвинтівки, човниковому бігу, перетягуванні каната.


В офіційному відкритті взяв участь і Ужгородський міський голова Богдан Андріїв. Із вітальними словами виступили і начальник управління молоді та спорту департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА Олег Муртазін, начальник Управління ДСНС в Закарпатській області Роман Гудак, керівник Закарпатської обласної організації ФСТ «Динамо» України Михайло Пантьо.