![IMG-9fd678ff8997d7b24297c0ef793a9e2e-V](https://navchas.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/sp-vpracyu-mo-1.jpg)
Днями у рамках співпраці установ післядипломної педагогічної освіти відбулася робоча зустріч директора ЗІППО Ярослава Сивохопа з ректором КЗВО «Одеська академія неперервної освіти» Любов’ю Задорожною. Партнерські взаємини зазначених закладів мають об’єктивне підґрунтя: Одещина, як і Закарпаття, є етнічно розмаїтим краєм. Відтак у питаннях багатомовної освіти, становлення НУШ у закладах з мовами національних меншин тощо перед нами постають майже однакові проблеми. Власне, про те, як їх долати, про готовність долати виклики, пов’язані з практичною реалізацією Державного стандарту базової середньої освіти, йшлося під час зустрічі.