У Рахівському районі Закарпаття рятувальники ліквідовують наслідки підтоплень

3 місяці ago admin 0

Впродовж 11 липня  у населених пунктах Рахівського району продовжувалися роботи з ліквідації наслідків складних погодних умов.

Силами особового складу оперативно-рятувальної служби було розчищено русло річки Стебний площею близько 600 кв.м, відкачано воду з 13 підвальних приміщень та колодязів, розкрижовано 12 дерев. Також проводилася робота по, розчистці дворогосподарств та підвальних приміщень від сміття та намулу. Загалом вивезено близько 30 тон непотребу.

Усього від підрозділів Головного управління ДСНС області працювало 32 чоловік особового складу та три одиниці техніки. Також над ліквідацією наслідків негоди працювали служба райелектромереж та 42 працівники лісового господарства.

Роботи тривають і сьогодні.

Організовано роботу штабу з ліквідації наслідків негоди при Рахівській РДА. Проводиться подворовий обхід, дані щодо наслідків негоди уточнюються. 

Як уже раніше повідомлялося, внаслідок негоди в окремих населених пунктах Рахівського району (смт Ясіня, с.Лазещина, с. Богдан та с.Луги) було підтоплено 157 дворогосподарств, в тому числі 98 житлових будинків. Також стихія пошкодила 10 автотранспортних засобів, зруйнувала ряд об’єктів інфраструктури тощо.

підтоплення1.jpg   підтоплення2.jpg

підтоплення3.jpg   підтоплення4.jpg

ГУ ДСНСН України у Закарпатській області