У Виноградові рятувальники допомогли персоналу підприємства впоратися з умовною пожежею

2 місяці ago admin 0

16 червня у Виноградові рятувальники відпрацювали порядок дій на випадок пожежі з працівниками ТОВ «Платі Юкрейн Лімітед». На першому етапі заходу фахівці ДСНС провели інструктаж для персоналу підприємства, розповіли про умови та причини виникнення пожеж і якими первинними засобами пожежогасіння можна ліквідувати загорання на початковій стадії.

На другому етапі тренувань до місця виникнення умовної пожежі прибули бійці 6-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Виноградів. Їхні дії були чіткі й злагоджені: проведення розвідки та бойове розгортання, включення в апарати захисту органів дихання, виявлення потерпілих і ліквідація пожежі. До практичних навчань залучили як інженерно-технічний персонал закладу, так і членів добровільної пожежної дружини.

Підсумовуючи проведений захід рятувальники повідомили, що основна мета навчань досягнута. Адже тренування дали змогу перевірити готовність персоналу до першочергових дій у разі виникнення пожежі, а також відпрацювати застосування пожежниками аварійно-рятувальної техніки й обладнання. Саме від цього й залежить збереження життя та здоров’я людей в умовах виникнення реальної пожежі.

 изображение_viber_2021-06-16_14-34-16.jpg   IMG_20210616_141042.jpg   

ГУ ДСНС України у Закарпатській області