Про проведення четвертої сесії районної ради VIІI скликання

4 місяці ago admin 0

У К Р А Ї Н А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови Ужгородської районної ради

Закарпатської області

від “04” 06.2021 р. №33-О

              м. Ужгород

 

Про проведення четвертої сесії

районної ради VIІI скликання

 

 

Відповідно до статті 46, частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Регламенту роботи районної ради VIІI скликання, скликати четверту сесію районної ради VIІI скликання 18 червня 2021 року, в приміщенні сесійної зали районної ради о 10:00 годині, з наступним порядком денним:

 1. Про передачу майна у власність територіальних громад Ужгородського району.
 2. Про надання згоди Комунальному некомерційному підприємству «Ужгородський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради» на передачу майна у комунальну власність Оноківської сільської ради.
 3. Про надання згоди на передачу проектно-кошторисної документації на об’єкти будівництва міській, селищній та сільським радам.
 4. Про передачу майна відділу культури, молоді та спорту Ужгородської районної державної адміністрації у комунальну власність сільських, селищної, міської та обласної рад.
 5. Про передачу майна відділу освіти Ужгородської районної державної адміністрації у комунальну власність сільських рад Ужгородського району Закарпатської області.
 6. Про передачу матеріалів технічної інвентаризації на об’єкти нерухомого майна населених пунктів.
 7. Про  передачу в оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ та міст Ужгородського району (загальною площею 145,8 кв. м.)
 8. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства «Перечинський центр первинної медико-санітарної допомоги Ужгородської районної ради».
 9. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Ужгородської районної ради.
 10. Про Програму розвитку та фінансової підтримки територіальних громад Ужгородського району на 2021 рік.
 11. Про районну Програму розроблення містобудівної документації – детального плану території для будівництва пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Лубня-Волосате», за межами населеного пункту, на території Ставненської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області.
 12. Про районну Програму розроблення містобудівної документації – детального плану території для будівництва пункту пропуску на українсько-словацькому кордоні «Забрідь-Уліч», за межами населеного пункту, на території Великоберезнянської селищної ради Ужгородського району Закарпатської області.
 13. Про внесення змін до рішення районної   ради від 22.12.2020 року №32 «Про районний бюджет на 2021 рік» (зі змінами від 05.03.2021 р., 16.04.2021 р.).
 14. Різне.

 

 

Голова ради                                                                                                                                  Ю.В. Фрінцко