В Закарпатському ОУЛМГ відбулася зустріч керівництва управління з військовими та родинами загиблих військових

12 місяців ago admin 0

У суботу 15 травня на Тернопільщині, а саме в селі Лішня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки з іменами закарпатських військових, що полягли у війні на сході України. Урочистості пройшли за участі і закарпатських лісівників, а саме першого заступника управління Ігора Коцура та  директора «Берегівського ЛГ» Богдана Шойного. Лісівники спільно із оперативним командуванням «Захід» посприяли виготовленню та встановленню меморіальної дошки. Її встановили в каплиці-пантеоні. Цей храм присвячено воїнам з усіх куточків України, які віддали своє життя оберігаючи суверенність держави від країни-агресора Росії.  На меморіальних  дошках зібрані імена всіх тих, хто віддав життя за вільну Україну. Тепер у храмі увіковічнено й імена закарпатців. Всього понад 100 імен військових.

Освячення меморіальної дошки пройшло за участі родичів загиблих. Сьогодні ж вони завітали до Закарпатського ОУЛМГ аби висловити вдячність лісівникам.

«Від сімей загиблих ми вдячні за підтримку, за те, що ви не забули наших дітей. За те, що пам’ять про них жива. Ми вдячні за виготовлення меморіальних плит. Там викарбувані імена усіх загиблих за свободу нашої країни. Вони полягли в україно-російській війні. Ще раз від щирого серця вдячні», – зазначила під час зустрічі пані Катерина, мама, загиблого у 2015 році під Дебальцево, військового.

«Натомість я хочу подякувати усім вам. Велике спасибі за ваших синів і чоловіків.  Вони віддали свої життя, найдорожче, що у них було. Вони віддали їх за наш спокій і за те, щоб ми жили у вільній, незалежній країні. Низький уклін кожному із вас!», – додав під час зустрічі перший заступник начальника Закарпатського ОУЛМГ Ігор Коцур.

Подяку лісівникам Закарпаття за небайдужість передав і військовий комісар краю Олександр Музиченко: «Висловлюю щиру подяку у виготовленні пам’ятних плит з іменами загиблих. Дякую усьому вашому колективу, що в такий потрібний час надали підтримку і допомогу родинам  військовослужбовців. Це вкрай важлива підтримка і для нас, і для родин загиблих».

Щороку на початку липня у каплиці, де встановлені пам’ятні знаки, проходить Всеукраїнська проща, родичі загиблих із всієї України приїжджають на Тернопільщину,  аби пом’янути військових, які загинули захищаючи Україну.

 

Відео з відкриття пам’ятних плит можна переглянути за посиланням:

https://fb.watch/5H2B7MQBQD/

 

У суботу 15 травня на Тернопільщині, а саме в селі Лішня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки з іменами закарпатських військових, що полягли у війні на сході […]