Аби наслідки ДТП були мінімальними, закарпатські рятувальники переймали навички роботи з сучасним обладнанням «WEBER RESCUE»

1 рік ago admin 0

Другий день поспіль рятувальники Закарпаття навчаються як безпечно, а головне професійно, надавати допомогу під час ліквідації наслідків ДТП. Сьогодні, 18 травня, навчальний тренінг відбувся у Хусті на базі місцевої державної пожежно-рятувального частини.

Для отримання корисних знань та потрібних навичок у використанні гідравлічного та пневматичного аварійно-рятувального обладнання, засобів малої механізації, навігації та інших інструментів сюди, окрім вогнеборців Хуста та Вишкова, з’їхався особовий склад пожежно-рятувальних частин Тячева, Іршави, Рахова та Виноградова. Рятувальники поділились з інструкторами ТМ «Weber Rescue» власним досвідом роботи, а ті, у свою чергу, надали рекомендації щодо технічних можливостей та практичного застосування сучасних спецінструментів.

Окремо, інструктори роз’яснили фахівцям ДСНС як користуватись гідравлічним та пневматичним інструментом «Weber» не зашкодивши собі та постраждалому, навівши конкретні приклади з реальних подій.

Для рятувальників такі заняття є необхідними, адже під час виклику, коли кожна секунда може стати вирішальною, вони повинні діяти вміло та впевнено застосовувати той чи інший інструмент, що є на озброєнні в підрозділах ДСНС.

На завершення тренінгу начальник ГУ ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак подякував офіційним представникам «Weber Rescue» в Україні за надану теоретичну та практичну допомогу в освоєнні сучасного обладнання, яке є незамінним інструментом для порятунку людей під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод. На згадку про плідну та корисну співпрацю присутні обмінялися пам’ятними подарунками.

ФОТОАЛЬБОМ

 DSCF5896.JPG   DSCF5910.JPG

 DSCF6058.JPG   DSCF6126.JPG

 DSCF6198.JPG   DSCF6257.JPG

ГУ ДСНС України у Закарпатській області