А ви знаєте як діяти, коли зустріли в лісі дикого звіра?

1 рік ago admin 0

З настанням весни кількість бажаючих відпочити у лісах Закарпаття значно зростає. Серед відпочивальників і місцеві, і туристи. Кожен з них повинен пам’ятати, що ліс – це не тільки гарне місце для відпочинку, але й небезпечна територія, адже в лісі є свої мешканці, які для людини в певних ситуаціях можуть нести загрозу.

Слід пам’ятати, що дикі тварини, які живуть сьогодні в наших лісах, не розглядають людину як об’єкт свого полювання і просто так, без причини, ніколи на нього не нападають. Це може відбутися тільки в тому випадку, якщо люди самі спровокують звіра своїми неправильними діями.

З метою уникнення конфлікту «хижак-людина» та мінімізації негативних наслідків зустрічі із хижим звіром, у рамках проекту “ Співжиття заради збереження» який впроваджує громадська природоохоронна спільнота WWF-Україна у Свидовецькому лісництві ДП «Ясінянське ЛМГ» встановлено інформаційне панно з покроковою інфографікою «Як поводитися у місцях, де живуть ведмеді». Інформаційне панно встановлено у місці з інтенсивним потоком відвідувачів біля лісової дороги, яка слугує найпопулярнішим виходом до Свидовецьких гір та гірськолижного курорту «Драгобрат», – інформують в «Ясінянському ЛГ».

Дикі звірі – завжди непередбачувані. Ніхто не знає, як вони реагуватимуть на людину. Найголовніше – при мандрівці до лісу бути морально готовими до зустрічі зі звіром і ні в якому разі не панікувати.

 

З настанням весни кількість бажаючих відпочити у лісах Закарпаття значно зростає. Серед відпочивальників і місцеві, і туристи. Кожен з них повинен пам’ятати, що ліс – це […]