На Закарпатті з робочим візитом побував Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець

3 роки ago admin 0

Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець провів нараду з керівниками лісогосподарських підприємств Закарпаття, а також із керівниками підрозділів Закарпатського ОУЛМГ. Серед основних питань, які обговорили під час зустрічі – процес реформування галузі. Голова наголосив, що реформа тільки на початковій стадії, жодних рішень ще не прийнято і попереду ряд обговорень. Робота над реформою повинна бути спільна.

«Сьогодні є  можливість зробити реформу спільно. Ми пішли складним шляхом: ми запитуємо область, область запитує державні підприємства. Ми повинні  об’єднати наші зусилля по створенню оптимального варіанту реформування, який буде працювати в наступні десятиліття. Зараз мета реформування – це оптимізація держлісгоспів, оптимізація  управлінського складу, яка несе за мету посилення лісгоспів», – наголосив під час наради Юрій Болоховець.

Також керівник агентства наголосив, що добре розуміє болючі питання галузі і наразі відомство працює над їх вирішенням.

«Ми прекрасно розуміємо питання, які повинно вирішувати Держлісагенство для держпідприємств – це і  закон тиші, це і наднормове податкове навантаження, це і діджиталізація – усе це в роботі і впродовж цього року ми матимемо певні зміни до нормативно-правової бази, яка стосується  безпосередньо нашої діяльності. І це колосальний  шматок роботи», – додав Голова агентства.

Також Юрій Болоховець розповів про перші успіхи впровадження діджиталізації, наразі ведеться активна робота з розробки нових методів моніторингу лісових пожеж , нових карт, нових систем відеонагляду. Також у розробці лісовий портал.

Крім того керівник галузі наголосив, що Закарпаття має значний козир – це сусідство із європейськими країнами, зокрема і з лісистою Угорщиною. Відтак варто запозичити досвід у сусідів і стати флагманами передаючи його далі українським колегам.

Уже в найближчі місяці Юрій Болоховець відвідає Закарпаття ще раз із довшим робочим візитом. У планах відвідини лісгоспів і предметніше вивчення та обговорення наявних проблем та переваг галузі у краї.

Голова Державного агентства лісових ресурсів Юрій Болоховець провів нараду з керівниками лісогосподарських підприємств Закарпаття, а також із керівниками підрозділів Закарпатського ОУЛМГ. Серед основних питань, які обговорили […]