Пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС вшанували рятувальники

9 місяців ago admin 0

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа, завдяки самопожертві ліквідаторів аварії, стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Закарпатські ліквідатори на рівні з іншими забезпечували пожежний захист діючих енергоблоків атомної електростанції, охороняли від вогню евакуйовані міста Прип’ять, Чорнобиль та села 30-кілометрової зони, гасили торфовища та лісові пожежі, виконували профілактичні роботи на різних об’єктах. 

Згадували героїчний подвиг ліквідаторів сьогодні й закарпатські рятувальники. Спочатку, в Головному управлінні ДСНС України у Закарпатській області відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам’яті ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Далі керівник оперативно-рятувальної служби Закарпаття Роман Гудак взяв участь в обласному мітингу-реквіємі зі вшанування 35-річниці Чорнобильської трагедії, що пройшов біля пам’ятника закарпатським ліквідаторам аварії на атомній електростанції в Ужгороді.

«Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу».

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника учасники заходу віддали шану ліквідаторам, пам’ятаючи, що ця жахлива трагедія увійшла в історію людства, як найбільша техногенна катастрофа, залишивши по собі гострий біль втрати та світлий спомин вдячних поколінь.

ГУ ДСНС Укрїани у Закарпатській області

 

DSC_0010 копия.jpgDSC_0039 копия.jpg

DSC_0071 копия.jpgDSC_0084 копия.jpg

DSC_0119 копия.jpgDSC_0123 копия.jpg

DSC_0182 копия.jpgDSC_0178 копия.jpg

DSC_0169 копия.jpgDSC_0167 копия.jpg