Від сьогодні на Закарпатті починається «сезон тиші»

10 місяців ago admin 0

З метою охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин в період їх масового розмноження законодавством передбачено так званий «сезон тиші». У відповідності до ст. 39 Закону України «Про тваринний світ» у період масового розмноження диких тварин, а саме з 1 квітня і до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (спалювання, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).

Підприємства, організації і громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, що може вплинути на стан тваринного світу, зобов’язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин.

Відтак, Закарпатське ОУЛМГ зобов’язало  користувачів мисливських угідь та керівників державних лісогосподарських та лісомисливських господарств вжити належних заходів по визначенню та охороні місць розмноження та міграції диких тварин у відповідності до чинного законодавства.

З метою охорони середовища існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин в період їх масового розмноження законодавством передбачено так званий «сезон тиші». У відповідності до […]