Тримання під вартою з можливістю внесення застави: за привласнення тонни дизельного палива працівниками залізниці

3 роки ago admin 0

У п`ятницю, 5 лютого, слідча суддя Ужгородського міськрайонного суду задовольнила клопотання правоохоронців та обрала співробітникам ПАТ «Укрзалізниця» регіональної філії «Львівська залізниця» виробничого підрозділу «Локомотивне ДЕПО «Мукачево» запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів. Альтернативою підозрюваним визначено заставу.

За версією слідства, працівники ДЕПО, зловживаючи службовим становищем здійснювали неправомірні дії, пов’язані з привласненням дизельного пального протягом тривалого часу, яке знаходилось у власності ДТГО «Львівська залізниця».

Наразі триває досудове розслідування, якщо вина осіб буде доведена в інкримінованому їм злочині, передбаченому ч. 3 ст. 191 КК України, службовцям загрожує покарання у виді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.