Закарпатські шпажистки – найсильніша команда!

3 роки ago admin 0

Фехтування

Київська шпажиста Емілі Конрад уперше стала переможницею чемпіонату України з фехтування серед кадеток.

У фіналі вона здобула звитягу над представницею Закарпаття динамівкою Оленою Синицею з рахунком 15:11.

Бронзу змагань вибороли Валерія Свистун з Києва, а також ще одна закарпатська фехтувальниця динамівка Олександра Лазаренко. Свистун у півфіналі поступилась майбутній чемпіонці Конрад (8:15), а динамівки Лазаренко в закарпатському дербі програла Синиці (12:15).

Щодо командного турніру, то вже тут представниці Закарпаття зуміли реабілітуватись за свій перший день чемпіонату. Катерина Петрус, Ксенія Куштан, Лазаренко й Синиця виграли золоті медалі. У вирішальній зустрічі вони були сильнішими за львів’янок Катерину Дзюбан, Ірину Білецьку, Анну Максименко та Софію Твердохліб. Наднапружений поєдинок закінчився з рахунком 42:39 на користь збірної «Закарпаття-1».