Інформація про намір зміни чинного тарифу на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, що надаються КП «Комунальник»

3 місяці ago admin 0

Інформація про намір зміни чинного тарифу на послуги з поводження з твердими побутовими відходами, що надаються КП «Комунальник»

Керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII (Редакція станом на 30.03.2020), Постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року № 1010 та Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» доводимо до відома споживачів про намір змінити чинний тариф на послуги зі збору та вивезення твердих побутових відходів (актуальна назва тарифу на даний момент) тарифом на послуги з поводження з побутовими відходами, а саме послуги зі збирання, вивезення твердих побутових відходів.

Діючий тариф на послуги з вивезення та збирання твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Комунальник» був затверджений рішенням виконавчого комітету Перечинської міської ради від 28 листопада 2019 року № 150 і становить: 16,64 грн (за 1 жителя в місяць) – для населення, 142,08 грн/м3 – для бюджетних установ, 148,27 грн/м3 – для інших споживачів.

Основними причинами невідповідності фактичної собівартості діючого тарифу є:

 підвищення рівня мінімальної заробітної плати;

 ріст ціни на ПММ (паливо – мастильні матеріали);

 збільшення суми загальновиробничих та адміністративних витрат.

Загальний розмір планового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами становитиме:

1. Тариф для населення за 1 м3 з врахуванням ПДВ

Плата на одного мешканця в місяць – 21,95 грн.

Норма споживання для населення: на рік – 1.6 м3; на місяць – 0,133 м3

Періодичність надання послуги та графік вивезення побутових відходів залишаються без змін.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів із дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифу за адресою:

1) Перечинська міська рада, м. Перечин, пл. Народна,16, ел. адреса: rada_perechyn@ukr.net

2) КП «Комунальник», м. Перечин, вул. Ужгородська, вул. Ужгородська,76, ел.адреса: pere.kp.komynalnik@ukr.net

tariff1tariff2tariff3tariff4

  Подiбнi новини

  Завдяки реалізації обласної Програми – понад 270 тисяч закарпатців забезпечено пенсійними виплатами у повному обсязі

  admin 2 роки ago
  У ході 14-ї сесії облради депутатський корпус затверджуватиме звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2018 рік. Проект рішення оприлюднений на сайті облради та буде... Читати далi

  Завтра – третє пленарне засідання 7-ої сесії облради

  admin 4 роки ago
  У четвер, 27 липня, відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної ради Михайла Рівіса від 06.06.2017 № 28/01-49 відбудеться третє пленарне засідання сьомої сесії обласної ради VІІ скликання. Початок об 11-й... Читати далi

  Вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету Перечинської міської ради, депутата Закарпатської обласної ради, голову правління БФ «Центр громадських ініціатив» – Вишняка Андрія Миколайовича!

  admin 7 місяців ago
  Вітаємо з Днем народження члена виконавчого комітету Перечинської міської ради, депутата Закарпатської обласної ради, голову правління БФ «Центр громадських ініціатив» – Вишняка Андрія Миколайовича! Від щирого серця бажаємо Вам, Андрію Миколайовичу,... Читати далi

  Районні народні обранці зібралися на позачергову сесію

  admin 3 роки ago
  Сьогодні, 30 липня відбулася двадцять п’ята (позачергова) сесія районної ради. Із 36 депутатів, присутніх 23. Головував на сесії в.о. голови ради Степан Мацко. Серед запрошених на сесії присутніми були... Читати далi