Зустріч працівників Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості з представниками ромської національної меншини

1 рік ago admin 0

Право на працю є одним із найважливіших для людини, адже визначає загальні умови її життя в суспільстві, є основою її економічної самостійності.

29 жовтня 2020 року Воловецька районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості провела виїзну акцію у місце компактного поселення ромського населення смт. Воловець, вул. М. Козимиринка.

До заходу були залучені представники Воловецької селищної ради та КП ВС «ВОДОКАНАЛСЕРВІС».

Усі жителі, як діти так і дорослі вийшли поспілкуватися з фахівцями філії та іншими представниками, поділилися своїми проблемами та негараздами.

Мета заходу – інформування ромського населення про послуги служби зайнятості та інші соціальні послуги. У спілкуванні з ромами обговорені болючі питання їхнього працевлаштування.

При кожному зверненні ромів у службу зайнятості фахівці філії центру зайнятості пообідцяли знаходити спільні шляхи вирішення із кожної конкретної ситуації, сприяти ромським родинам у поліпшенні їхнього життя.

ВОЛОВЕЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАКАРПАТСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Право на працю є одним із найважливіших для людини, адже визначає загальні умови її життя в суспільстві, є основою її …