СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ОБЛАСТІ ЗА І ПІВРІЧЧЯ: ПІДСУМКИ РОБОТИ РОЗГЛЯНУЛИ НА КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

2 роки ago admin 0

 27 серпня, відбулося засідання колегії Закарпатської обласної державної адміністрації під головуванням Олексія Петрова.

Разом із керівниками районів та міст, на колегії у режимі селекторного зв’язку підбивали підсумки роботи першого півріччя.

За словами керівника краю, зусилля обласної влади були направлені на реалізацію завдань щодо сталого економічного зростання, поліпшення життєвого рівня населення та покращення соціального захисту.

У січні-березні 2020 року суб’єктами господарювання області освоєно 692,1 млн. грн. капітальних інвестицій за рахунок усіх джерел фінансування. Споживчі ціни по області у червні 2020 року порівняно з травнем зменшились на 0,5 відс., але з початку року збільшились на 1,6 відсотків.

Говорили і про аеропорт «Ужгород». Закарпатське обласне комунальне підприємство „Міжнародний аеропорт „Ужгород” є дієздатним підприємством, що підтверджується відповідними сертифікатами та посвідченнями, на підставі яких забезпечується посадка, зліт та обслуговування повітряних суден і пасажирів. Протягом першого півріччя 2020 року з аеропорту „Ужгород” було відправлено 44 повітряних суден, що виконували чартерні рейси, з яких переважно повітряні судна авіації загального призначення (малотоннажні); та відправлено 175 пасажирів. Це є хорошим показником для області. На повну потужність аеропорт запрацює, після остаточної ратифікації угоди між Україною і Словаччиною щодо використання повітряного простору ЄС( під час зльоту та посадки повітряні судна заходять на територію Словаччини).

Галузь зв’язку є однією із найбільш стабільних та динамічних галузей економіки області, яка забезпечує значні темпи росту послуг, поліпшення їх якості та впровадження нових технологій, що дозволило поліпшити забезпечення комунікаційних потреб населення: зростає якість мобільного зв’язку, діє розгалужена мережа інтернет-провайдерів та інтернет-клубів.

За результатами роботи Закарпатської дирекції АТ „Укрпошта” протягом І півріччя 2020 року загальна сума доходів становить 97,2 млн. грн., що більше в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року на 19,6 млн. грн., або 25,3 відсотка.

Окрім цього, на колегії підіймали теми розвитку туризму, інфраструктури, ситуацію щодо початку другої хвилі КОВІД-19. Обговорили питання освіти, економіки, розвитку малого і середнього бізнесу.

 27 серпня, відбулося засідання колегії Закарпатської обласної державної адміністрації під головуванням Олексія Петрова. Разом із керівниками районів та міст, …