ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

2 роки ago admin 0

   Щорічно 23 серпня відзначається День Державного Прапора України – одного з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет нашої держави, а 24 серпня – День Незалежності України.

   Прапор є втіленням єдності, честі, гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під ним ми йшли до проголошення самостійної України, народ стояв на Майдані Гідності за європейське майбутнє, а в ці дні наші сини і брати захищають східні кордони нашої держави в боротьбі з підступним агресором – Російською Федерацією, борються за незалежність і єдність нашої країни.

   Жовто-сині кольори використовувалися на гербі Руського королівства ще у далекому 14-му столітті, вживалися на гербах руських земель у середньовіччі. Впродовж 20-го століття жовто-блакитний прапор слугував символом українського національного опору проти комуністично-радянської і нацистської окупацій.

    Тож любімо свій народ, свою землю, свою Україну, пишаймося її символами, боронімо її незалежність від будь якого ворога. А ці свята нехай послужить зціленню наших душ, укріпленню духу і відродженню самоповаги, сподіванню на краще, гідне і велике майбутнє нашої європейської держави. Додадуть сил нашим воїнам і всім нам в боротьбі з підступним і жорстоким ворогом, Російською Федерацією.

   Воловецька селищна рада на чолі з селищним головою Михайлом ПОПЕЛИЧ вітає всіх зі святами, бажає ПЕРЕМОГИ, миру, добра і злагоди.