Про заходи із запобігання поширенню COVID-19 говорили під час засідання комісії з питань ТЕБ та НС

2 роки ago admin 0

14 серпня під головуванням першого заступника голови Закарпатської ОДА Олега Коцюби відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

В режимі відеоконференції у заході взяли участь й закарпатські рятувальники.  Під час наради обговорювалось питання стану поширення захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19 та встановлення зон епідемічної небезпеки поширення коронавірусу.  

Стосовно цього було зазначено, що з 00:00 17 серпня в м. Ужгород, Перечинському,Тячівському, та Ужгородському районах встановлюється «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, а в м. Хуст, Виноградівському, Іршавському, Міжгірському, Мукачівському, Рахівському та Свалявському районах Закарпаття  – «жовтий» рівень.

Відтак, на визначених територіях діють та вводяться додаткові обмеження відповідно до визначеного рівня епідемічної небезпеки згідно змін, що вносяться постановою КМУ від 12 серпня 2020 № 712.

Рятувальники Закарпаття звертаються до краян дотримуватись санітарно-гігієнічних норм та вживати заходів задля уникнення поширення COVID-19.

У ДСНС України у Закарпатській області

_DSF3518.JPG_DSF3513.JPG