На нараді в Закарпатській ОДА вирішували проблему правомірного використання мінеральних вод

2 роки ago admin 0

Заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Володимир Горєв взяв участь у нараді із представниками надрокористувачів. Захід проходив під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Віталія Цвігуна.

Розпочинаючи нараду, головуючий звернув увагу присутніх на численні скарги та звернення краян, які мають місце  у зв’язку з неодноразовими порушеннями законодавчих вимог щодо використання мінеральних вод на території краю.

Учасники зібрання обговорили  питання коригування умов рентної  плати за користування та видобуток надр. На думку представники ДПС, чинна система обліку води не є достатньо ефективною. Тому було запропоновано встановити  на кожну свердловину електронні лічильники води. Таким чином  вдасться мінімізувати будь-які «маніпуляції» з показаннями лічильників, адже електронні прилади передаватимуть онлайн дані на систему SMART Закарпаття.

На нараді йшлося також про нові розробки обліку води та можливість їх передачі в онлайн-режимі  державним підприємством «НОВАТОР». На сьогодні це  лідер оборонних промислових потужностей України.

Надрокористувачі одноголосно підтримали пропозицію щодо встановлення електронних лічильників.