ВІДНОВЛЕННЯ ПОКРИТТЯ ВУЛИЦІ ФАБРИЧНА (ВІД ПЕРЕЇЗДУ ДО МАГАЗИНУ)

6 місяців ago admin 0

   29 травня 2020 року. Відновлення дорожного покриття вулиці Фабрична, від переїзду до магазину.

   Відвідувачам сайту, тим більше мешканцям вулиці Фабрична відомо, що 22 жовтня 2018 року завершено ремонт водопроводу (заміну труби) вздовж вулиці, від переїзду до магазину. Роботи веилися спільним коштом мешканців вулиці і місцевого бюджету. Крім того, мешканцям добре відомий стан покриття вулиці після ремонту, та вони проявили терпіння, поки вляжеться грунт, комунальники кілька разів підсипали і трамбівали траншеї. Після чого вулицю підсипано щебнем і сплановано грейдером.

   На даний час вулиця виглядає так, як видно на доданих фото. Чи зможе хто вказати, да семе було прорито траншеї? Від них не залишилося й сліду! На все було затрачено півтори року, та в результаті мешканці мають надійне забезпечення питною води і непоганий стан дороги.

   Спільні зусилля селищної ради, комунального підприємства, депутата дільниці і мешканців вулиці дали свої позитивні результати. Нагадаємо мешканці власним коштом закупили сучасні платикові труби і всі необхідні комплектуючі, а комунальники, за підтримки селищної ради, виконали всі необхідні роботи. Тільки таким чином зможемо зробити наше селище зручним і приємним для проживання.

   Селищна рада щиро вдячна мешканцям вулиці Фабрична за ініціативу, активність і розуміння.