Закарпатським рятувальникам передали екіпірування, необхідне для протидії поширенню СОVID-19

10 місяців ago admin 0

Робота рятувальників не припиняється під час пандемії коронавірусу. Щодня співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій здійснюють протиепідемічні заходи, спрямовані на протидію поширенню СОVID-19. Зокрема, проводять дезінфекцію в місцях скупчення людей: в адміністративних будівлях, на центральних вулицях населених пунктів, в аптеках, супермаркетах тощо. І для виконання цих завдань рятувальникам потрібні одноразові засоби захисту.

24 квітня на базі Аварійно-рятувального загону спецпризначення відбулося вручення необхідного екіпірування. Начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак отримав від заступника голови ОДА Ігоря Шинкарюка, який є керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в області, комплекти костюмів біологічного захисту, захисних окулярів та протипилоаерозольних респіраторів. У подальшому отримані засоби захисту розподілять між підрозділами області для використання за призначенням.

У ДСНС України у Закарпатській області

_DSF0358 копия.jpg_DSF0374 копия.jpg_DSF0450 копия.jpg_DSF0454 копия.jpg_DSF0476 копия.jpg_DSF0478 копия.jpg_DSF0484 копия.jpg_DSF0492 копия.jpg_DSF0513 копия.jpg_DSF0399 копия.jpg