ЗААСФАЛЬТОВАНО НЕВЕЛИКУ ДІЛЯНКУ ДОРОГИ

11 місяців ago admin 0

   15 квітня 2020 року. На поточному тижні заасфальтовано невелику ділянку дороги по вулиці Карпатська.

   Мешканцям Воловця добре відома вщент розбита ділянка вуличного покриття між колишніми кінотеатром та продуктовим магазином, що по вул. Карпатська, яка є складовою дороги обласного підпорядкування. За ініціативи селищної ради, при підтримці районного керівництва, в обласному бюджеті 2020 року було виділено кошти для капітального ремонту ділянки дороги від кругової розвя"зки до колишнього кінотеатру. На превеликий жаль, у зв"язку з пандемією, обасний бюджет було переглянуто і всі кошти спрямовано на боротьбу з коронавірусом.

   Селищній раді, за погодженням з обласною службою доріг, довелося спрямувати свої власні кошти, яких вистачило для поточного ремонту зовсім невеликої, але найбільш плачевної ділянки дороги , яка стала вже майже непроїзною в центрі селища. Виконавцю робіт, Воловецькому КП "Агрошляхбуд", довелося повністю зрізати пошкождений шар асфальту і втановити новий. Невеликих залишків асфальтобетону вистачило, як тимчасова міра, залатати вибоїни до рогу з вулицею Привокзальна.

   Здавалося б, зроблено потрібну справу, але виникла інша проблема – тепер водії дозволять собі не зменшувати швидкості в центрі селища, де багато перехожих і розміщена школа. Звичайно, зараз карантин, школа не працює, але він обовязково закінчиться і на вулиці знову появляться діти. Шановні водії, селищна рада просить врахувати це і не порушувати правил дорожнього руху.