ВІДНОВЛЕНО ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ МАРШРУТОМ КАНОРА-ЯБЛУНОВО

11 місяців ago admin 0

   До уваги мешканців! З 2 квітня 2020 року відневлено рух автобуса міського сполучення маршрутом "Канора-Яблуново" за звичайним графіком.

   Для працівників, в першу чергу медичних закладів, а також аптек, продуктових магазинів, комунального підприємства, працюючих установ, з метою їх ефективної і безперебійної роботи по забезпеченню потреб населення в період карантину, відновлено рух міського автобуса за маршрутом "Канора-Яблуново".

    Звертаємо увагу, що при користуванні громадським транспортом слід дотримуватися умов карантину: одночасне перебування пасажирів в салоні в кількості, не більше половини посадочних місць; обовязкове використання пасажирами засобів особистого захисту (маска, рукавички).

   Перевізнику необхідно забезпечити періодичне мокре прибирання та дезінфекцію всіх поверхонь салону і його провітрювання на кінцевих зупинках.

   Селищна рада просить пенсіонерів, за для збереження їх здоровья, тимчасово утриматися від користування громадським транспортом без крайньої на те необхідності. Також просимо батьків вберегти своїх дітей від користування громадським транспортом.