РЕЖИМ САМОІЗОЛЯЦІЇ Є ДІЄВОЮ ТАКТИКОЮ БОРОТЬБИ З КОРОНАВІРУСНОЮ ІНФЕКЦІЄЮ СЬОГОДНІ

4 роки ago admin 0

За даними МОЗ в Україні підтверджено більше півтисячі випадків захворювання на COVID-19, і, на жаль, динаміка розповсюдження коронавірусу сумна. Практика інших країн свідчить: ретельне дотримання режиму самоізоляції та карантину  – єдиний вихід, який дозволить зупинити поширення пандемії.
Суворі карантинні заходи в Європі спрацьовують. В країнах, в яких були введені карантинні заходи та соціальні обмеження,  починає знижуватися кількість смертей та спадає захворюваність.
«Уряд наразі приймає рішення,  щоб якомога менше наших співгромадян постраждали від коронавірусу.  Країна потребує в цьому питанні дотримання суворого режиму та дисципліни. Самоізоляція, масковий режим, соціальна дистанція – всі ці заходи дозволять пом’якшити проходження піку пандемії в Україні, зменшити кількість заражень і звернень до лікарень. Тимчасові труднощі є менш важливими, ніж життя та здоров’я нації», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.
25 березня Кабінет Міністрів запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України до 24 квітня 2020 року. З 28 березня Україна повністю закрила пасажирське сполучення з іншими державами, а також всередині країни. В’їзд іноземцям заборонений, а українці можуть перетинати кордон лише автомобілем або ж пішки (у визначених пунктах пропуску). При цьому приїжджі із зони зараження COVID-19  підлягають ізоляції протягом 14 днів. Крім того, далі триває карантин у навчальних закладах. Громадський транспорт перевозить обмежену кількість пасажирів. Масові зібрання людей заборонені, тож не працюють торговельно-розважальні центри, кафе і ресторани, а також магазини з товарами не першої необхідності.
Медики запевняють, що  80% з тих, хто буде уражений коронавірусною хворобою, перенесуть її в легкій формі, нових захворювань та  людських жертв можна уникнути. Для цього потрібно максимально зменшити передачу вірусу та залишитися вдома. Мінрегіон закликає дотриматися рекомендацій щодо карантину та самоізоляції.

За даними МОЗ в Україні підтверджено більше півтисячі випадків захворювання на COVID-19, і, на жаль, динаміка розповсюдження коронавірусу сумна. …